ARCHISKANING

Stworzyliśmy zgrany i doświadczony zespół inżynierów i architektów, wykonujących liczne, profesjonalne usługi skanowania laserowego 3D oraz realizujący kompleksowe projekty architektoniczno-budowlane. Wieloletnia praktyka, dziesiątki wykonanych projektów oraz zaplecze nowoczesnych skanerów laserowych Z+F i Riegl, wspartych odpowiednim oprogramowaniem, pozwalają nam w pełni rzetelnie realizować wszelkie zlecenia.

To co nas wyróżnia i sprawia, że nasze działania są unikatowe to umiejętność architektonicznej i budowlanej analizy już na etapie skanowania laserowego. Przyczynia się to w ogromnym stopniu do prezentowania wyników, które często przekraczają oczekiwania naszych klientów. Ta dodatkowa wiedza  niejednokrotnie skutkuje podjęcie przez nich trafnych i szybkich decyzji.

Pracowniom projektowo-architektonicznych oferujemy współpracę w zakresie laserowego pozyskiwania danych pomiarowych obiektów, co w ogromnym stopniu ułatwia oraz przyspiesza ich prace. My ze swej strony oferujemy pełną dyskrecję oraz lojalność wobec zleceniodawcy.

Wyróżnia nas

Technologia

Do pomiarów wykorzystujemy najwyższej klasy skanery: Z+F 5016, Z+F 5010X, Z+F 5010C oraz Riegl V400i. Dzięki czemu pomiar zawsze spełnia wymogi technologiczne. 

Szybkość

Korzystanie z 4-ech skanerów jednocześnie przekłada się na błyskawiczne wykonanie pomiaru oraz szybsze opuszczenie skanowanego obiektu.

Doświadczenie

Połączenie ponad 30-letniej praktyki w branży projektowej oraz 9-letniego doświadczenia w skaningu laserowym umożliwia nam realizację nawet najbardziej zaawansowanych projektów.

Analiza

Łącząc wiedzę architektoniczną ze skanowaniem laserowym, na bieżąco analizujemy dany obiekt pod kątem problematyki budowlanej.

Dlaczego my?

Jesteśmy w stanie realizować wszelkie zlecenia na najwyższym poziomie, ponieważ wykorzystujemy nasze 10-letnie doświadczenie w skanowaniu, wsparte 30-letnim stażem projektowym.

Fundament naszej działalności stanowią setki projektów i rozwiązanych problemów klientów. To wszystko jest powodem pełnej satysfakcji naszych zleceniodawców.

1 +
Lat Pełne Doświadczenia
1 +
Lat
Skanowania
100
Zrealizowanych Projektów
Nasze projekty realizujemy w technologii modeli 3D, zapewniając tym samym, najwyższy poziom usług. Ponadto wykonujemy przebudowy, rozbudowy, nadbudowy czy termomodernizacje niejednokrotnie wsparte skanowaniem laserowym 3D co przekłada się na dokładność i kompleksowość wykonanych prac.
Przewiń do góry